Banes me qera te Santea

Jepet me qera nga: xxx 15 Shk 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera te santea, ka 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin.. cmim sipas marrëveshjetel. 049 490 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim