Banes me qera te dodona

Jepet me qera nga: erand hyseni 19 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: te dodona
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ne katin e 2 salllon me kuzhin dhe dhome e fjetjes leshohet vetem per familjar!!! ndertim i ri gjysem e mobiluar numrat e telit jan vetem posht


nr telit 044656333
049656333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim