Banes me qera te furra qerimi 100m katror 240€

Jepet me qera nga: Egzon 24 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, terase, koridor, banesa eshte ne katin e pare dhe gjendet te furra qerimi 1. Per informata me te hollsishme kontaktoni ne. 045/569-096.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim