Banes me qera te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Fehmije 12 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jep me qera baesen nje dhom gjumi sallon me kuzhin ballkon dhe banjo . E mobiluar gjendet te liffe fitnes perball parku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim