Banes me qera te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Fehmije 15 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me cera banesen te parku i qytetit . Ndertim i ri E mobiluar ka ket renditje : nje dhom gjumi sallon me kuzhin banjo dhe nje ballkon . Edht bukur e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim