Banes me qera te qafa

Jepet me qera nga: donika 23 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera te qafa per studente ose te punesuara femra.
banesa eshte ekstra e mobiluar, ndertim i ri dhe ka te gjitha paisjet si lavatriqe, makine per ene, shporet etj.
banesa ka kete renditje:
3 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhine
1 paradhome
2 banjo
2 ballkona
cmimi 60 euro per person
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim