Banes me qera

Jepet me qera nga: Dea Muharremi 11 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

185 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bajram Kelemendi
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira mbrapa teatrit kombetare ne katin e 1, e mobiluar me kushte shume te mira banimi duke poseduar edhe makine te eneve dhe te rrobave, dhe ka kete renditje:

- Dhomen e dites, kuzhinen, korridor, banjo dhe nje terase te madhe.

-Qmimi 185 EUR, ne qmim perfshihen uji, berllogu dhe kabllori me kujtesen gjithashtu mund te ua japim edhe kodin per internet.- Banesa leshohet per qift dhe familjar.

Mund të na kontaktoni ne tel:
045/ 963 369 Viber
045/ 979 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim