Banes me qera

Jepet me qera nga: Idro 17 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Prishtine lagjja Kalabria - Emshir. Ne kompleksin Exdc 2. Kati 4. Banesa posedon ashensorin me kartel , rrjetin kabllor internet, interfonin. Eshte e mobiluar ne tersi vetem para dy dite dhe ka nje stil te veqant dhe nje rahati shume te mire, e per siguri mos te flasim sepse hyrjet gjithandej jon nen vezhgim te kamerave. Banesa ka keto ndarje: 1 dhome gjumi, nje sallon ditor, trepezarin me kuzhin dhe ballkon. Dimri po afron po eshte termokosi aty qe kujdeset per nxemjen qendrore. Ne kete qmim 280 euro hyn edhe shfrytezi i liftit dhe pastrimi . Fotot flasin vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim