Banes me qera

Jepet me qera nga: Torte me porosi 04 Dhj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit Prishtin
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne bregun e diellit banesat e bardha afer AL PETROLLIT, banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma , kuzhinen banjon dhe teracen, e riovuar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim