Banes me qera

Jepet me qera nga: Sali 08 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banes 3 dhomshe e baisur me me mobile moderne dhe kuzhin gjithashtu me te gjitha paisjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim