Banes me qera

Jepet me qera nga: Osman Morina 04 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera
Banesa gjendet ne lagjen "Bregu i diellit " te posta e vogel hymja 13 kati i 3
Banesa posedon sallon dhe kuzhina ndaras nga salloni dhomë gjumi banjo gjithashtu ka edhe ballkon.
Është e mobiluar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim