Banes me qera

Jepet me qera nga: Rin123 05 Sht 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Santea
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera , banesa ndodhet ne Prishtin tek Santea , gjindet ne katin e 9 nje pamje shum e bukur dhe e qlodhshme per qendrimin ne teras. Banesa ka sallonin , banjon , dhomen e fjetjes , koridorin , terasen dhe te gjitha ato qfar ju duhet per qendrim ne te . URGJENT !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim