Banes me qera

Jepet me qera nga: Nebih 14 Sht 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine-Fushe Kosove, ndertesa Semitronix
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera,e cila posedon dy dhoma gjumi, nje dhome dite, nje kuzhine, dy terasa dhe banjo. Gjithsejt 95 m2. Eshte e mobiluar. Banesa eshte ne katin e 5. Ndertesa posedon lift. Ndertesa Semitronix gjendet 100m me poshte se ScanColor ne anen e djathte Prishtine-Fushe kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim