Banes me qera

Jepet me qera nga: BEKIMI 26 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: k.e diellit-2,A/4-nr-23,
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi,sallon me trapezari,kuzhinen,banjo,wc,shpajz,dy terasa.Banesa gjendet ne katin e tret te banesat e bardhe.Banesa eshte pjeserisht e mobiluar dhe preferohet te leshohet per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim