Banes me qera

Jepet me qera nga: Vedat 09 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Lagjen Dardani , osht ne gjendje te rregullt ,
Posedo dy dhoma dhe kuzhina me dhome

Cmimi 240 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim