Banes me qera

Jepet me qera nga: Gazi 14 Sht 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera te mobiluar tersisht si dhe me infrastruktur komplete ,banesa eshte e re si dhe posedon garazhen per veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim