Banes me qera

Jepet me qera nga: Fisi 16 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera e cila gjendet ne lagjen Dardani, Kurriz, banesa gjendet ne hyrjen e 5 , kati i 5, banesa ka rreth 70 metra katror, ka dy dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhin, ballkon , shpajz, banjo dhe wc,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim