Banes me qera

Jepet me qera nga: Hyre 18 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj gersenieren me qera kati i III e lagjen Bregu i Diellit te ambullanta ,eshte banes e qete dhe e paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim