Banes me qera

Jepet me qera nga: Sami 18 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira ne Lakrishte, banesa ka dy dhom gjumi sallon kuzhin teras Banesa eshte ndertim i ri gjindet ne katin e 3-te me pamje nga qyteti dhe nuk ka banuar askush !! Qmimi 350 Euro mund te thirrni ne qdo kohe pres thirres serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim