Banes me qera

Jepet me qera nga: Rexha 29 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: l.spitalit blloku ROYAL pr
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera KATI 1.- 93 m2 dy dhoma gjumi sallon kuzhin e mobiluar banesa posedon uj 24h rrym 24 h ashensor gjithashtu dhe nxemje qendrore me TERMOKOS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim