Banes me qera

Jepet me qera nga: Veton Selimi 14 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshoj banes me qera e mobiluar per studenta dhe te huaj. Banesa gjindet te parku i qytetit ,rr Rustem Statofci,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim