Banes me qera

Jepet me qera nga: Sadudin 28 Tet 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qera në Breg Dielli rruga B, afer fakultetit Teknik
Sallon me kuzhin bashk, dhomë gjumi, bano ballkon.
Posedon vetëm paisjet në kuzhinë dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim