Banes me qera

Jepet me qera nga: Taulant 29 Tet 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qer,te Mati1 banesa ka 3 dhoma gjumi sallon, kuzhin, shpajz dhe 2 ballkona, nxemje qendrore me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim