Banes me qera

Jepet me qera nga: Naser 01 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Bedri Shala Nr.106 Bregu i Diellit 2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma , kuzhinë dhe banjo dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim