Banes me qera

Jepet me qera nga: Sinan 15 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tokbashqe, Gerrmi
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera,banesa është 90 metra katror ka sallon kuzhin dhe dy dhoma gjumi është komplet e mobiluar ,banesa gjindet rruges per germi, tokbashqe. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim