Banes me qera

Jepet me qera nga: toni 04 Dhj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne bregun e diellit te banesat e bardha afer pompes Alpetroll.
Banesa ka dy dhoma dhe eshte e rinovuar komplet, e mobiluar shifni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim