Banes me qera

Jepet me qera nga: Arberesha 24 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagjen Dardania afer parkut, banesa ka dy dhoma, kuzhine, banjo, koridor, dhe eshte komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim