Banes me qera

Jepet me qera nga: Vedat 28 Nën 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera 75 m2 . Banesa ka dy dhoma ,sallon e kuZhin dhe është e mobiluar. Gjendet në Ulpian rruga Henry Dynan te AAK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim