Banes me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 15 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Banes me Qera ne Arberi
-Kati i 3
-Dhom dite
-Dhom te fjetjes
-Banjo
-Ballkon
-Garazhd per Vetur
Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim