Banes me qera

Jepet me qera nga: Gazi 04 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 2 dhomeshe e mobiluar ne
lagjen Velania si dhe garazhen per automjet.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim