Banes me qera

Jepet me qera nga: Agron 31 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qera, banesa gjindet te Minimaxi drogodan banesa ka ket renditje Sallon,kuzhin ,2 dhoma gjumi,banjo,2 ballkona ,dhe parkingu ne shfrytezim eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhin te re,tavolin bukes dhe komod me tv ju mirpresum.

+37745633810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim