Banes me qera

Jepet me qera nga: cani 28 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: "Agim Ramadani" C1 Nr.6
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa përmban 3 dhoma, 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje duke perfshir edhe nje korridor,banjo dhe kuzhin, e mobiluar e gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim