Banes me qera

Jepet me qera nga: Rudi 11 Shk 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne aktash afer fakulltetit ILIRIA ka 38.m2 ne katin e II-te me kete renditje: 1.dhome, 1.kuzhine, 1.banjo dhe 1.ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim