Banes me qera

Jepet me qera nga: Avni Dehari 27 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Muharrem Fejza ne Prishtine. Banesa është në katin V, ka një sallon me guzhinë, një dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe koridor. Posedon edhe uje te perhershem,nxemje, garazh dhe ashensor. Banesa eshte e pershtatshme per familjar dhe çifte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim