Banes me qera

Jepet me qera nga: ismajli 05 Mar 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen tophane afer ministris se shendetsis banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin te perbashket ballkon dhe shpajz per me shum info mund te kontaktoni ne nr tele 045812874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim