Banes me qera

Jepet me qera nga: dardan 09 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Arberia (Dragodan) te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Katin e dyt, eshte e mobiluar, dhe eshte ndertese e re, posedon nje dhome fjetje dhe dhome ndeje se bashku me kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim