Banes me qera

Jepet me qera nga: Jeton 07 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Dielli "inxhinering"
Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Bregu i Diellit banesa inxhinering, banesa ndodhet ne katin e 5 posedon ashensor eshte e mobiluar ka nje dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim