Banes me qere ne qender

Jepet me qera nga: Rifat 21 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tring Ismaili
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne qender merapa Hotel Sirius
Eshte ndertim i ri leshohet per here te pare
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dhoma e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo,ballkoni dhe koridori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim