Banes me qir tek Santea

Jepet me qera nga: arsim 12 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesa eshte tek Santea kati 2 e mobiluar
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte eshte me pamje nga lindja ka ngrohje qendrore . Banesa posedon salonin,dhomen e gjumit kuzhine me trapezari banjon dhe dy ballokona...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim