Banes me qira - Mat 1

Jepet me qera nga: Syla 26 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Banesa eshte ndertim I ri te kompleksi NURA GRUP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim