Banes me qira Arberi. VIP zona ba.Tregetis

Jepet me qera nga: Faruk Hakaj 13 Mar 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Arberi. Vip zona banesat e Tregtis .kati 1 banesa ka ket renditje dhom e pritjes me kuzhin,dhom e fjetjes,Banjo dhe Balkon Nr kontaktus 044326926 ose viber +436606391487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim