Banes me qira te Bill Klintoni

Jepet me qera nga: gzimi 07 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Bill Klintoni
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne katin e 3 si dhe posedon 1 sallon .2 dhoma gjumi ,kuzhin ,banjo ,ballkon,
nuk bashkpunojm me agjencione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim