Banes me qira, te rest, Sofrabez,

Jepet me qera nga: Fisnik 11 Nën 06:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr. UÇk, afer restorant Sofrabez.
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese me qira, te Qafa perballë shkollës fillore " Meto Bajraktari" ose Restorantit " Sofra Bez" . Banesa eshte e mobiluar extra, ka tri dhoma, dhomen e dites me kuzhine komplet, nje dhom fjetjes me shtrat dysh nje dhumë me te vogel me shtrat njësh, koridor, banjo dhe ballkon. Gjithashtu ka kabllovik TV, Wi-Fi, lifti është funksional, parking nëntokesor.
Cmimi 400€. Ose 500€ perfshir shpenzimet mujore, Nr. kontakt 044 448 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim