Banes me qira 120m2,mati 1,te HIG..

Jepet me qera nga: banesa 16 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: mati 1
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne lagjen e spitalit (mati 1)100 m,prej super marketit viva, Hoxha invest grub,banesa gjindet ne katin e 2 dhe ka ket renditje:dhoma e ndejes kuzhinen,dhom e prinderve ,dhome per femije banjooo dhe wc, 2 ballkona njeri ka lindja tjetri kah juguu,shpajz,,,eshte e mobiluar,uje ka 24 ore me bidon 300l enlares shporet frigorifer,lavatriqe. tv..banesa ka 120 m2 qmimi me marrvrshje,ka garazh..foton e dhomes t,dites nuk e pasna..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim