Banes me qira 50m2 ne rrugen B

Jepet me qera nga: Lokal Sot 04:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa ne rrugen B me siperfaqe prej 50m².
Banesa disponon:Dhome gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.
Ndodhet ne zone te favorshme banimi e pershtatshme per çift.Çmimi:220€
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim