Banes me qira Lakrisht te Beni Dona 500€ 95m2 3+1

Jepet me qera nga: Premium Sot 05:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Lakrisht te Beni Dona
Banesa eshte ne katin e VI
Ka siperfaqe 95m2
Dhe posedon:
Tri dhoma gjumi
Sallon me kuzhin
Dy banjo
Ballkon
Eshte e re e pabanuar me pare

Çmimi: 500€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim