Banes me qira Te Rrethi

Jepet me qera nga: Arlindi 12 Sht 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira per studente/a . Banesa ka 65 m2 ka dy dhoma gjumi kuzhin dhe banjo. Banesa eshte e mobiluar kati i par . Banesa eshte afer Gjelltores Te Nazi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim