Banes me qira afer Eulexit dhe Fakultetit Teknik

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi 05 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: L.Spitalt
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen prej 33 m2 afer EULEX-it dhe fakultetit Teknik ne lagjen e spitalit. Banesa eshte e renovuar komplet.Ne kete qmim perfshihen pagesa e ujit dhe mbeturinave.Banesa ka kete renditje :

-kuzhina me trepezari
-1 dhome gjumi
-1 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim