Banes me qira afer Santes

Jepet me qera nga: Mehdi 27 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen dardania afer santes. Banesa eshte ne ketin perdhese dhe eshte komlet e mobiluar. Qmimi sipas marreveshjes. Banesa ka kete renditje :
2 dhome te fjetjes
1 kuzhin me salon se bashku
1 banjo
1 koridor.
Kontaktoni ne 044 151 201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim