Banes me qira be Ulpiane

Jepet me qera nga: M. Gashi 01 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen Ulpiana afer Fontanes ( te laboratories FATI IM). Banes a ka dy dhoma gjumi, nje dhom dite me kuzhine, nxemje qendrore te qytetit, dere te blinduar, e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim.
Qmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim